Оголошення

Згорнути
Поки немає оголошень.

Довідка Україномовний тестовий vBulletin 5

Згорнути

Тут ви можете знайти відповіді на питання про те, як працює сайт. Ви можете використовувати посилання на розділи довідки, а також форму пошуку, розташовану нижче.

Розділи, теми і повідомлення

Що таке форум?

Форум - це сайт для онлайн дискусій. Він може містити кілька категорій, розділів і підрозділів, а також теми і повідомлення. Весь вміст форуму створюється його учасниками, членами спільноти. Форум може використовуватися для надання підтримки, обміну ідеями або обговорення будь-яких цікавих тем.

Яка структура всього цього?

Весь форум складається з декількох категорій, кожна категорія об'єднує в собі кілька тематичних розділів. У розділах містяться теми (діалоги або дискусії), теми складаються з повідомлень учасників.

Зазвичай на головній сторінці форуму виводиться список всіх категорій форуму і їх розділів, а також основна статистика по кожному, включаючи кількість тем і повідомлень, а також інформацію про те, хто і коли відправив останні повідомлення. Традиційна головна сторінка може бути замінена стрічкою активності, в якій відображаються найсвіжіші повідомлення, нові світлини та інші предмети обговорення.

Як мені тут орієнтуватися?

Коли ви натискаєте на назву розділу, ви потрапляєте до списку тем, що містяться в цьому розділі. Тема - це бесіда між учасниками або гостями. Кожна тема починається одним повідомленням і зростає в міру додавання в неї відповідей або коментарів від різних учасників.

Щоб почати нову тему, просто натисніть кнопку + Нова тема (у вас повинні бути відповідні права).

Теми можуть бути відсортовані за кількома різними критеріями. За замовчуванням теми з найсвіжішими відповідями знаходяться вгорі. Ви можете легко змінити сортування, наприклад, вивести вгорі теми в найбільшою кількістю відповідей. Просто відкрийте меню "Фільтр" справа над списком тим і виберіть зручні для вас критерії для відображення цієї конкретної сторінки

Навігація по сторінках

Якщо в розділі міститься більше тем, чим можна відобразити на одній сторінці, ви побачите в блоці "Сторінка" номер тієї сторінки, на якій перебуваєте, і скільки всього сторінок списку тем в цьому розділі. Таке відображення використовується не тільки для списку тем розділу, але і в темах з великою кількістю повідомлень, і в інших місцях форуму.

Що таке "Закріплені" теми?

"Закріплені" теми - цей такі теми, які були закріплені в розділі модераторами або адміністраторами. "Закріплені" теми завжди знаходяться вгорі в списку тем розділу, незалежно від того, чи є в них нові повідомлення, чи ні. Закріплення таких тем необхідно для того, щоб тримати корисну інформацію видною і доступною в будь-який час.

Як прочитати тему?

Щоб потрапити в тему, просто клікніть по її назві. Всі повідомлення в темі написані учасниками або гостями. Коротку інформацію про автора повідомлення ви можете прочитати зліва від самого повідомлення.

Щоб відповісти в темі, натисніть кнопку Відповісти (Вона розташована вгорі теми, над повідомленнями). Якщо ви не бачите такої кнопки, це може означати, що ви не ввійшли на форум під своїм іменем користувача (не авторизовані), або у вас немає прав відповідати в цій темі, або тема закрита і нові відповіді в ній не приймаються.

Під повідомленнями, внизу теми, є форма відповіді. У ній можна написати повідомлення. Якщо клікнути на кнопку Цитата в будь-якому повідомленні, текст повідомлення буде автоматично вставлений в форму відповіді. Якщо ви хочете процитувати кілька повідомлень, натисніть Цитата в кожному з них, потім натисніть кнопку Відповісти вгорі теми. Всі тексти цитат будуть вставлені в форму відповіді.

Як дивитися інформацію про учасників?

Щоб дізнатися більше про конкретного учасника, просто натисніть на його нік (ім'я учасника). Ви відразу ж потрапите на сторінку його профілю.

Що таке панель навігації?

Панель навігації розташована у верхній частині будь-якої сторінки форуму і містить посилання, що допомагають орієнтуватися. Зліва знаходяться так звані "хлібні крихти", це повний шлях до тієї сторінці, на якій ви зараз перебуваєте. Справа знаходиться форма входу (логіна). Панель навігації дозволяє швидко переміщатися між різними розділами сайту.

Чи можна змінити зовнішній вигляд форуму?

Так можна. Внизу кожної сторінки є випадаюче меню для зміни стилю форуму, ви можете вибрати той варіант, який вам більше подобається. Якщо такого меню немає, значить, форум представлений тільки в одному стильовому оформленні.

Обробка...
X